Edita Aris Váchová

Kdo jsem?
P8062257.JPG
+420776462631
+436645541737
edita.svarcova@centrum.cz

Jsem diplomovaná fyzioterapeutka a tomuto povolání se věnuji již od roku 2002. Od té doby jsem prošla různými institucemi, kde jsem pracovala podle určitých zaběhlých pravidel, ale nevnímala sebe ani svůj potenciál. Pomalu ale jistě se vytrácel a otupoval smysl pro můj původní záměr k tomuto „POVOLÁNÍ“, tedy službě lidem a hluboké interakci s nimi.

Nový pohled na život a na fungování lidského těla, jeho souvislosti, souvztažnosti a propojení s psyché mi poskytla až paní Martina Končalová a její metoda MFK. V návaznosti na to, se objevil můj další učitel pan Radim Ress, který i nadále prohlubuje mé znalosti v oblasti psyché a práce s energetickými zdroji těla a duše. Nové pochopení, že náhody neexistují a že synchronicita funguje naprosto ve mně vzbuzuje hluboký zájem o další, jiné možnosti práce s člověkem jak na fyzické, duševní tak i na duchovní úrovni.

Vystoupením z jistého „komfortu“ a jistot, které se tváří, že nám přináší uspokojení a výhody je nyní mým každodenním úkolem. Kontinuální práce se sebou mi přináší nové vhledy, zlepšuje se má rozlišovací schopnost a sebereflexe. Díky ní jsem schopna lépe uchopit a pochopit lidské bolesti a strasti a naladit se na společný cíl nacházení rovnováhy a harmonie v životě.

Děkuji všem mým učitelům, klientům a rodině, že mi na mé cestě pomáhají…

Mým oblíbeným motem je: „Jeden za všechny, všichni za jednoho“.

Vaše Aris

Výcviky:

  • Metoda MFK- informatika ve fyzioterapii

  • Metoda MFK- psychosomatika ( Martina Končalová)

  • Práce s energetickými zdroji- konstelace traumatu ( Radim Ress)

  • Černá esence, Kristovo vědomí (Prasadam - přímý žák Osha)